Odhad Parametrů Matematického Modelu Multikoptéry

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
E
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Táto práca sa zaoberá problematikou aplikácie metód estimácie parametrov v matematickom modely z nameraných dat. Hlavným bodom práce je aplikácia týchto algoritmov na matematický model multikoptéry. Vzhľadom k zložitosti modela multikoptéry, sú najprv overené algoritmy aplikované na jednoduchší model 2D robota. Následne získane znalosti a skúsenosti sú využité pri práci s modelom multikoptéry.
This thesis is about deployment of methods for parameter estimation in mathematical models. The main task of this work is to implement estimation algorithms on a multirotor mathematical model. First of all, a plainer mathemical model of 2D robot was created to implement estimation algorithms due to complexity of multirotor model. Acquired knowledge was latter used in multirotor parameter estimation.
Description
Citation
LOVIŠKA, M. Odhad Parametrů Matematického Modelu Multikoptéry [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2015.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Automatizační a měřicí technika
Comittee
doc. Ing. Bohumil Horák, Ph.D. (předseda) prof. Ing. Petr Pivoňka, CSc. (místopředseda) Ing. Soňa Šedivá, Ph.D. (člen) Ing. Radovan Holek, CSc. (člen) Ing. Soběslav Valach (člen)
Date of acceptance
2015-06-17
Defence
Student neobhájil bakalářskou práci. Komise shledala jako nejzávažnější fakt, že student nevypracoval všechny body zadání a při obhajobě nebyl schopen dostatečně reagovat na výtky oponenta.
Result of defence
práce nebyla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO