Analytické metody na mikrofluidním čipu

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Tato práce se zabývá výrobou a otestováním mikrofluidního čipu pro separaci látek. Čip je vyroben ze skla a polymeru. Pro separaci látek je použita elektroforéza a k detekci slouží integrované elektrody.
This work deals with fabrication and test of microfluidic chip for separating substances. For separation of substances is used electrophoresis and detection is by integrated electrodes.
Description
Citation
SLAVÍK, J. Analytické metody na mikrofluidním čipu [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2013.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Mikroelektronika
Comittee
prof. Ing. Vladislav Musil, CSc. (předseda) Ing. Jaromír Bogr, CSc. (místopředseda) prof. Ing. Lubomír Hudec, DrSc. (člen) Ing. Michal Pavlík, Ph.D. (člen) doc. Ing. Jan Pekárek, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2013-06-11
Defence
Student seznámil státní zkušební komisi s výsledky své diplomové práce "Analytické metody na mikrofluidním čipu" a zodpověděl všechny položené otázky. Otázky a odpovědi: V čem je lepší elektroforéza na čipu vůči kapilární elektroforéze? (Rychlejší metoda a pracuje se s menším množstvím vzorků)
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO