Komunikační rozhraní pro hardwarově akcelerované obvody

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
E
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Práca sa venuje popisu a implementácii rozhrania MicroSD na programovatelných logických poliach. V práce je popísaná teória oľadom FPGA, jazyka VHDL,periférie na FPGA, prostredie Vivado, VitisHLS. Ďalej je popísaná implementácia kódu a jeho simulácia. Na konci je popísané digitálne spracovanie obrazu pomocou FPGA a karty Micro SD.
The work deals with the description and implementation of the MicroSD interface on programmable logic arrays. The thesis describes the FPGA theory, VHDL language, Vivado environment,pheripherals on FPGA board, VitisHLS. Next, the implementation of the code and its simulation is described. At the end, digital image processing using FPGA and Micro SD card is explained.
Description
Citation
SLÁVIK, M. Komunikační rozhraní pro hardwarově akcelerované obvody [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2022.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
sk
Study field
bez specializace
Comittee
prof. Ing. Zdeněk Smékal, CSc. (předseda) doc. Ing. Pavel Šilhavý, Ph.D. (místopředseda) Ing. Daniel Kováč (člen) Ing. Jan Dvořák, Ph.D. (člen) Ing. et Ing. Petr Musil (člen) Ing. Ondřej Šmirg, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2022-06-14
Defence
Student prezentoval výsledky své práce a komise byla seznámena s posudky. Otázky k obhajobě: Práca mala podľa zadania obsahovať sprovoznenie štyroch periférií, obsahuje SPI resp. LEDky a MicroSD kartu. Prečo nedošlo k implementácií aj ďalších napríklad Ethernet? Odovzdaná a popísaná Verilog implementácia spracovania obrazu je podľa Vašeho návrhu a čisto Vašim dielom? Student obhájil bakalářskou práci s výhradami a odpověděl na otázky členů komise a oponenta. Nízká formální úroveň práce, krátký rozsah práce na spodní hranici podmínek pro odevzdání práce. Obrázky jsou využívány jako výplň.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO