Design sněžného skútru

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
Práce se zabývá návrhem sněžného skútru s hybridním pohonem. Toto spojení má potenciál v blízké budoucnosti vytvořit novou kategorii sněžných skútrů, což je hlavní motivací. Cílem je komplexní návrh, který reflektuje ergonomické a konstrukční požadavky, těžiště práce se ovšem soustředí na design, který se vymezuje vůči stávajícím řešením a přidává nadčasovost a eleganci.
This thesis deals with design of snowmobile with hybrid drive. Such a kind of product is supposed to create a new category of snowmobiles in the near future, which is main motivation point. The aim is to design comprehensive product reflecting ergonomical and technological requirements. Center of focus of the project is design that brings new elegant timeless solution.
Description
Citation
ČERVENÝ, P. Design sněžného skútru [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2013.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Průmyslový design ve strojírenství
Comittee
prof. Ing. Martin Hartl, Ph.D. (předseda) akad. soch. Zdeněk Zdařil (místopředseda) akad. soch. Tomáš Chorý, ArtD. (člen) MgA. David Karásek (člen) doc. akad. soch. Ladislav Křenek, ArtD. (člen) doc. Ing. Ivan Mazůrek, CSc. (člen) PhDr. Jana Pavlíčková (člen) doc. Ing. arch. Jan Rajlich (člen) Mgr. Svatopluk Řezníček (člen) prof. PhDr. Jan Sedlák, CSc. (člen)
Date of acceptance
2013-06-20
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO