Hledání plagiátů v dynamických programovacích jazycích

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Cielom tejto práce bolo vytvoriť nástroj na vyhľadávanie plagiátov v dynamických programovacích jazykoch. Tento nástroj bol následne testovaný na projektoch v predmete Pricípy programovacích jazykov a OOP na Fakulte informačných Technológií VUT v Brně.
The goal of this work was to create a tool for searching for plagiarism in dynamic programming languages. This tool was subsequently tested on projects in the subject Principles of Programming Languages and OOP at the Faculty of Information Technologies BUT.
Description
Citation
ŠKUNDA, J. Hledání plagiátů v dynamických programovacích jazycích [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2023.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
sk
Study field
Informační technologie
Comittee
doc. Dr. Ing. Dušan Kolář (předseda) doc. Ing. Peter Chudý, Ph.D., MBA (člen) RNDr. Marek Rychlý, Ph.D. (člen) Ing. Vojtěch Mrázek, Ph.D. (člen) Ing. Ondřej Lengál, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2023-06-14
Defence
Student nejprve prezentoval výsledky, kterých dosáhl v rámci své práce. Komise se poté seznámila s hodnocením vedoucího a posudkem oponenta práce. Student následně odpověděl na otázky oponenta a na další otázky přítomných. Komise se na základě posudku oponenta, hodnocení vedoucího, přednesené prezentace a odpovědí studenta na položené otázky rozhodla práci hodnotit stupněm C.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO