Studie výrobní logistiky ve vybraném podniku

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Bakalářská práce se zabývá studií výrobní logistiky v konkrétním podniku. Je zaměřena na současný stav výrobní logistiky, materiálový tok a jeho analýzu. Obsahuje návrhy na zlepšení materiálového toku a celé výrobní logistiky.
Bachelor thesis deals with the study of production logistics in specific firm. Focuses on the current status of productin logistics, material flow and analyze of material flow. Includes suggestions for improvements of material flow and production logistics.
Description
Citation
KORNEL, A. Studie výrobní logistiky ve vybraném podniku [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2013.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Ekonomika a procesní management
Comittee
prof. Ing. Marie Jurová, CSc. (předseda) Mgr. Milada Dittrichová (místopředseda) doc. Ing. Jaroslava Rajchlová, Ph.D. (člen) doc. Ing. Vít Chlebovský, Ph.D. (člen) Ing. Jiří Kříž, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2013-06-14
Defence
Otázky oponenta: odpovězeno ot.1) Mgr. Milada Dittrichová Jakým způsobem se svařuje v analyzovaném podniku? Odpovězeno ot.2) Ing. Vít Chlebovský, Ph.D. Zaměřil jste se v bakalářské práci na převod časového vyjádření do finančních jednotek? Odpovězeno
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO