Zkušební tlakovací přípravek na U-trubky

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
V této bakalářské práci bych Vás chtěl seznámit s výměníky, využívající U-trubky a vytvořením funkčního tlakovacího přípravku. Přípravek musí pevně uchytit trubku a provést na ní zkoušku tlakem média. Ovládání musí být jednoduché a nenáročné. V práci jsem se dále zaměřil na konstrukční řešení a případné vylepšení.
In this bachelor thesis I would like to introduce you to exchangers which use U-tubes and creating a functional pressurizing product. The product has to securely attach the tube and perform the pressure test of the medium. Its control has to be simple and easy. In the thesis I also focused on their constructional solution and possible improvements.
Description
Citation
HRDLIČKA, M. Zkušební tlakovací přípravek na U-trubky [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2014.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Strojní inženýrství
Comittee
doc. Ing. Marek Baláš, Ph.D. (předseda) Ing. Martin Lisý, Ph.D. (místopředseda) Ing. Jiří Škorpík, Ph.D. (člen) Ing. Jiří Martinec, Ph.D. (člen) Ing. Jiří Moskalík, Ph.D. (člen) doc. Ing. Jan Fiedler, Dr. (člen)
Date of acceptance
2014-06-24
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO