Soutěže v umělé inteligenci

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
E
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Práce se zabývá oborem umělé inteligence a především soutěžemi, které v tomto oboru probíhají nebo probíhaly. Jedná se o soutěže související s obory robotiky, počítačového vidění, komunikace, predikce časových řad a herních programů. Dále je zkoumáno použití neuronové sítě jako nástroje pro řešení problému piškvorek. Neuronová síť zpracovává dané herní situace a nastavuje hodnoty výstupů podle předem naučených vzorů.
My thesis is focused on the field of artificial intelligence and especially on the competitions in the areas of robotics, computer vision, communication, time series forecasting and game playing programmes. Furthermore I devoted myself to the research of the use of neural network as a tool to solve the Gomoku game problems. The neural network processes the game situations and sets up the output values based on the pre-set models.
Description
Citation
ŠAFÁŘ, P. Soutěže v umělé inteligenci [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2011.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Automatizační a měřicí technika
Comittee
doc. Ing. Jiří Koziorek, Ph.D. (předseda) prof. Ing. Pavel Václavek, Ph.D. (místopředseda) doc. Ing. Zdeněk Bradáč, Ph.D. (člen) Ing. Zdeněk Havránek, Ph.D. (člen) Ing. Jan Pásek, CSc. (člen)
Date of acceptance
2011-06-15
Defence
Student neobhájil bakalářskou práci. Nedůsledně pracoval se zdroji, práce kvalitativně neodpovídá požadavkům na bakalářské studium. Na základě předložené práce a obhajoby bylo zjištěno, že část bakalářské práce není řádně citována. Obhajoba bakalářské práce je možná až v následujícím akademickém roce.
Result of defence
práce nebyla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO