Technická analýza

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
D
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Bakalářská práce se zaměřuje na problematiku využívání statistických veličin v ekonomické oblasti se zaměřením na finanční trh České republiky. Konkrétně se práce věnuje emisím, které jsou zahrnuty v Prime Market Indexu PX a sledovány a evidovány Burzou cenných papírů v Praze. Podstatu tvoří analýza jednotlivých titulů a výpočet statistických veličin, které by měli být relevantní pro potencionálního investora na finančním trhu upřednostňujícího technickou analýzu.
This Bachelor´s thesis focuses on the issue of the use of statistical concepts in economics with a focus on financial market in the Czech Republic. Specifically, the work deals with emissions that are included in the Prime Market Index PX and monitored and recorded Stock Exchange in Prague. The essence is the analysis of individual stocks and calculating statistical parameters that should be relevant to potential investors in the financial market favoring technical analysis.
Description
Citation
HLAVENKA, D. Technická analýza [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. .
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Daňové poradenství
Comittee
doc. Ing. Anna Fedorová, CSc. (předseda) JUDr. Lenka Hrstková Dubšeková (místopředseda) Ing. Pavel Svirák, Dr. (člen) doc. Ing. Ondřej Žižlavský, Ph.D. (člen) Ing. Martin Pernica, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
Defence
otázky oponenta: odpovězeno doc. Fedorová: Kdy došlo k propadu pražské burzy? Proč porovnáváte současné hodnoty s hodnotami vrcholu indexu pražské burzy? Co je to psychologická analýza a fundamentální analýza? - odpovězeno
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO