Dopravník s upínámím a odměřováním

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
Práce popisuje v první části současné způsoby dělení a odměřování hliníkových profilů a analýzu konkrétního válečkového dopravníku s odměřovacím zařízením pro přísun hliníkových profilů k rychlořezné kotoučové pile. Druhá část je zaměřena na konstrukční návrh nového dopravníku s upínáním pro přísun hliníkových profilů a návrh odměřovacího zařízení, vycházející z analýzy v první části.
The first profile of the thesis describes current methods of segmenting and measuring of aluminium profile and analysis of a specific roller conveyor with a measuring device for feeding aluminium profile to a high-speed circular saw. The second section is focused on designing a new conveyor with clamps for feeding aluminium profile and designing measuring equipment based on the analysis in the first part.
Description
Citation
POLÁK, A. Dopravník s upínámím a odměřováním [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2012.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Strojní inženýrství
Comittee
doc. Ing. Pavel Mazal, CSc. (předseda) prof. RNDr. Ing. Josef Nevrlý, CSc. (místopředseda) prof. Ing. Martin Hartl, Ph.D. (člen) doc. Ing. Petr Svoboda, Ph.D. (člen) doc. Ing. Milan Klapka, Ph.D. (člen) Ing. Petr Šperka, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2012-06-19
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO