MIDI po Ethernetu

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
V této práci je navržen přípravek sloužící k adaptaci protokolu MIDI pro použití v rámci počítačové sítě. Práce dále popisuje síťový ovladač, kterým lze tyto přípravky ovládat.
This paper is about designing and building a device to adapt MIDI protocol for use on a standard computer network. The paper also includes a brief description of a network editor, which controls the whole system.
Description
Citation
LUKÁŠ, V. MIDI po Ethernetu [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2021.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Zvuková produkce a nahrávání
Comittee
prof. Ing. Zdeněk Smékal, CSc. (předseda) doc. Ing. Kamil Říha, Ph.D. (místopředseda) Ing. Daniel Kováč (člen) Ing.MgA. Edgar Mojdl, Ph.D. (člen) Ing. Jaromír Mačák, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2021-06-16
Defence
Otázky oponenta: 1. Proč nebyl ve Vašem řešení implementován přenos SysEx, MTC a Real Time zpráv? Otázky komise: 1. Dokážete přenášet variabilní délkudat? 2. Proč UTP? 3. Na které vrstvě protokol běží? 4. Existuje nebezečí, že časování bude ovlivněno hustotou MIDI zpráv? Student prezentoval výsledky své práce a komise byla seznámena s posudky. Student obhájil diplomovou práci a odpověděl na otázky členů komise a oponenta.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO