Hodnocení finanční situace podniku a návrhy na její zlepšení

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Description
Keywords
Citation
HANÁKOVÁ, K. Hodnocení finanční situace podniku a návrhy na její zlepšení [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2020.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Účetnictví a daně
Comittee
doc. Ing. Eva Lajtkepová, Ph.D. (předseda) Ing. Zuzana Křížová, Ph.D. (místopředseda) Ing. Pavel Svirák, Ph.D. (člen) Ing. Michal Karas, Ph.D. (člen) Ing. Nina Bočková, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2020-07-21
Defence
otázka oponentky práce - odpovězeno Ing. Karas - Jak jste vypočítala návratnost investice? - odpovězeno doc. Lajtkepová - Ve SWOT analýze uvádíte jako příležitost pobočky v dalších zemích. Vzhledem k situaci s nemocí COVID-19 a jejich již existujícím pobočkám v zemi, ve kterých byste doporučila otevřít nové pobočky? - odpovězeno Ing. Křížová - V kalkulaci na vymáhání pohledávek uvádíte jednu z položek nákup telefonního tarifu. Ve firmě nevyužívají mobilní telefony? - odpovězeno Ing. Křížová - S jakým účetním softwarem pracují? - odpovězeno Ing. Bočková - Po zavedení návrhů jste uvedla, že klesla hodnota běžné likvidity. Bude ohrožena platební schopnost podniku? - odpovězeno Ing. Bočková - Přemýšlela jste o porovnání dat finanční analýzy s dalšími podniky v daném oboru? - odpovězeno doc. Lajtkepová uvedla formální připomínku ke grafům v prezentaci, u kterých nebyly uvedeny jednotky. Ing. Karas uvedl připomínku k tvrzení, že vlastní kapitál je pro podnik levnější, než kapitál cizí.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO