Vysokorychlostní virtuální privátní sítě

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
D
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Cílem tohoto semestrálního projektu je seznámit se s problematikou virtuálních privátních sítí (VPN). Popsat typy VPN a jejich výhody. Analyzovat a zhodnotit jednotlivá řešení VPN. V rámci projektů budou navrhnuty testovací scénáře a jejich konfigurační řešení.
Purpose of this project is to become familiar with the issue of virtual private networks (VPN). Describe VPN types and their benefits. Analyze and evaluate various VPN solutions. There will be suggested test scenarios and their configuration solutions.
Description
Citation
PORUBOVA, A. Vysokorychlostní virtuální privátní sítě [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2017.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Teleinformatika
Comittee
prof. Ing. Dan Komosný, Ph.D. (předseda) Ing. Miroslav Balík, Ph.D. (místopředseda) doc. Ing. Lukáš Malina, Ph.D. (člen) Ing. Pavol Harár, Ph.D. (člen) Ing. Pavel Vajsar, Ph.D. (člen) Ing. Vojtěch Fiala (člen)
Date of acceptance
2017-06-19
Defence
1. Proč se výsledky v tabulce 4.2 a 4.3 liší? 2. Podrobně diskutujte nastavení během iperf testu. V práci jsou zásadní chyby. Prezentace výsledků také obsahuje zásadní chyby. Na doplňující otázky studentka odpověděla nesprávně. Nerozlišuje jednotky pro rychlost přenosu dat. Některé částí zadání práce nebyly splněny.
Result of defence
práce nebyla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO