Analýza a implementace pravidel pro systém zpracování virových vzorků

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Tato bakalářská práce se zabývá analýzou a implementací pravidel pro program, jenž směřuje virové vzorky na jejich pozdější zpracování. V tomto programu je integrován expertní systém k jehož vytvoření by použit nástroj CLIPS. Současně tato práce popisuje prostředí, ve kterém je tento analyzátor umístěn, a význam takové komponenty v systému zpracování virových vzorků. Analyzátor byl implementován v jazyce C/C++.
This bachelor's thesis deals with analysis and implementation of rules for program, which routes virus samples for their later processing. The expert system is integrated in this program. It was created by using tool called CLIPS. This thesis also describes environment, where program is situated, and importance of component like this in system for virus sample processing. Analyzer has been implemented in C/C++ language.
Description
Citation
JANEČEK, J. Analýza a implementace pravidel pro systém zpracování virových vzorků [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2009.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Informační technologie
Comittee
Date of acceptance
2009-06-16
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO