Obytný soubor na ul. Pastviny v Brně - Komíně

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury
Abstract
Předmětem této bakalářské práce je návrh obytného souboru v městské části Brno-Komín v lokalitě stávajících zahrádek mezi ulicemi Pastviny a Houškova. Řešené území se nachází v místě s dobrou dostupností na MHD, blízko rekreační oblasti – Brněnské přehrady. Okolní zástavba je velmi různorodá. Základní myšlenkou je navržení obytného souboru, jehož součástí jsou řadové domy, bytové domy a domy ve svahu s byty o různých velikostech. Součástí návrhu je také řešení příjezdové komunikace na pozemek.
The subject of this bachelor project is to design a residential complex in the city district of Brno-Komín, in the locality of current gardens between Pastviny and Houškova streets. The concerned territory is situated in a place with good accessibility of public transport, close to the recreation area of the Brno Reservoir. The surrounding buildings are very heterogeneous. The basic idea is to design a residential project composed of row houses, apartment houses and houses on a slope with various sizes. A solution of access road is also a part of this project
Description
Citation
OBROVÁ, Z. Obytný soubor na ul. Pastviny v Brně - Komíně [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury. 2015.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Architektura
Comittee
doc. Ing. arch. Ľubica Vítková, Ph.D. (předseda) doc. Ing. arch. Maxmilian Wittmann, Ph.D. (člen) Ing. arch. Tomáš Havlíček (člen) Ing. Stanislav Mikeš (člen) Ing. arch. David Prudík (člen)
Date of acceptance
2015-05-25
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO