Podpora geocachingu pro kapesní počítače s GPS

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Moderní technologie kapesních počítačů a navigačních systémů - jak je skloubit dohromady a při tom se bavit? Na tuto otázku se snaží tato práce odpovědět. Práce nejprve teoreticky informuje čtenáře o technologii GPS, o hře Geocaching a o technologii kapesních počítačů. Dále se práce věnuje návrhu a implementaci programu WMGeo, který má být tím pravým programem pro provozování Geocachingu na kapesním počítači PocketPC.
Modern technologies of pocket computers (personal digital asistents, PDA) and navigation systems - how to combine them to have a fun? This is the question, that this work tries to answer. In the first few chapters, the work informs reader about the GPS technology, about Geocaching stash hunting game and about technology of pocket computers. A Concept and implementation of WMGeo program, which could be the Geocaching solution for the PocketPC, is presented.
Description
Citation
KUCHTA, M. Podpora geocachingu pro kapesní počítače s GPS [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2009.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Informační technologie
Comittee
Date of acceptance
2009-06-17
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO