Aplikace procesu reversního inženýrství na soustruhu SU 110/500

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
Bakalářská práce je zaměřená na aplikaci procesu reversního inženýrství na soustruh SU110/500. Práce je rozdělena do tří částí. První se zabývá studiem plánů a výkresů. V této části poukazuji na chyby v konstrukci a ve výkresech. Ve druhé části nacházím řešení. A třetí část je zaměřena na výpočty bezpečností vřetene.
Bachelor thesis is focused on application of reversible engineering onto lathe SU 110/500. Thesis is divided into three main parts. First is focused on studying blueprints of lathe SU110/500. In this part I have found mistakes in construction and drawings. In the second pard I have found out solution. And the third part is focused on safety calculations of spindle.
Description
Citation
HLAVÁČEK, R. Aplikace procesu reversního inženýrství na soustruhu SU 110/500 [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2015.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Základy strojního inženýrství
Comittee
doc. Ing. Vladislav Singule, CSc. (předseda) doc. Ing. Jiří Pernikář, CSc. (místopředseda) Ing. František Bradáč, Ph.D. (člen) Ing. Radim Blecha, Ph.D. (člen) doc. Ing., Dipl.-Ing Michal Holub, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2015-06-18
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO