Informační systém pro neziskovou organizaci - webdesign

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Úkolem této bakalářské práce je navrhnout webové stránky společnosti, která se zabývá pořádáním společenských akcí. Hlavním cílem je rozvržení všech částí vícejazyčného informačního systému, využití zvoleného systému šablon a umožnění snadných úprav.  Programová část práce je napsána skriptovacím jazykem, prezentační část šablonovacím systémem. Práce je zaměřena na zhotovení informačního systému pro reálnou organizaci a je zhotovována podle jejich požadavků.
The main goal of this project was to design a website for a company which business is arranging parties. The work discusses the layout of all parts of a multilingual information system using templates which makes possible easy changes in the future. The program part of this work is written in scripting language, presentation interface is made with template system. The output of this project was the information system, now used by real organisation.
Description
Citation
ZAVADIL, P. Informační systém pro neziskovou organizaci - webdesign [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2008.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Informační technologie
Comittee
Date of acceptance
2008-02-15
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO