Novostavba rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami v Bystřici pod Hostýnem

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta stavební
Abstract
Cílem této bakalářské práce je návrh rodinného domu se dvěma oddělenými bytovými jednotkami na konkrétním pozemku v Bystřici pod Hostýnem. Záměrem je vytvořit funkční dispoziční řešení zohledňující každodenní provoz. Novostavba je určena pro čtyřčlennou rodinu a jednoho z prarodičů. Důraz je také kladen na celkový vizuální dojem a konstrukční řešení. Budova je navržena z konstrukčního systému KM BETA s venkovním dřevěným obložením na fragmentu fasády.
The target of this thesis work is design of family house with two separate building units on concrete place in Bystrice pod Hostynem. The intention is to create functional disposal solution to take account everyday working. The new building is given for family about four people and one grandparent. The emphasis is given on general visual impression and design. Building is designed from KM BETA construction system with wooden outdoor facing on the part of facade.
Description
Citation
DREKSLEROVÁ, I. Novostavba rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami v Bystřici pod Hostýnem [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta stavební. 2012.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Pozemní stavby
Comittee
Date of acceptance
2012-06-12
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO