Prezentace dat z MySQL databáze ve Windows Presentation Foundation

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
V práci je demonstrována a vysvětlena tvorba WPF aplikace podle návrhového vzoru MVVM pro svižné prohlížení, vyhledávání a editaci dat v rozsáhlé knihovní databázi uložené na MySQL serveru. Rychlého načítání dat z databáze je docíleno využitím datové virtualizace pomocí metody stránkování.
In the thesis there is demonstrated and explained the creation of WPF MVVM design pattern based applications for brisk browsing, searching and editing of data in large library database stored on a MySQL server. Quick loading of data is achieved by using data virtualization using the paging method.
Description
Citation
POLÁCH, M. Prezentace dat z MySQL databáze ve Windows Presentation Foundation [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2017.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Teleinformatika
Comittee
doc. Ing. Vladislav Škorpil, CSc. (předseda) doc. Ing. Ivo Lattenberg, Ph.D. (místopředseda) Ing. David Smékal (člen) Ing. Pavel Hanák, Ph.D. (člen) Ing. Michal Polívka, Ph.D. (člen) Ing. Jaroslav Vrána, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2017-06-19
Defence
V závěru práce uvádíte, že aplikace neumožnuje mazat či jinak měnit samotné tabulky nebo databáze, proč to nebylo řešeno např. vytvořením uživatelů s různými právy pro používání aplikace?
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO