Sběr procesních dat a jejich prezentace v cloudovém prostředí

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Tato práce se zabývá využitím průmyslových informačních platforem v prostředí cloudu. Cílem práce je vymyslet demonstrátor pro platformu AVEVA Insight, vytvořit k němu technickou dokumentaci, zprovoznit jeho hardwarové a softwarové zapojení a následně toto řešení otestovat.
his thesis deals with the use of industrial information platforms in a cloud environment. The aim of the work is to create a demonstrator for the AVEVA Insight platform, to prepare technical documentation for it, to make its hardware and software integration operational and afterwards to test the solution.
Description
Citation
PRASEK, Š. Sběr procesních dat a jejich prezentace v cloudovém prostředí [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2023.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
bez specializace
Comittee
prof. Ing. Jiří Koziorek, Ph.D. (předseda) prof. Ing. Luděk Žalud, Ph.D. (místopředseda) Ing. Václav Kaczmarczyk, Ph.D. (člen) Ing. Stanislav Klusáček, Ph.D. (člen) Ing. Tomáš Macho, Ph.D. (člen) Ing. Libor Veselý, Ph.D. (člen) doc. Ing. Petr Fiedler, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2023-06-14
Defence
Student obhájil bakalářskou práci. Komise neměla žádné námitky k řešené práci. V průběhu odborné rozpravy odpověděl na dotazy. Otázky komise: Co cloud vyhodnocuje a na základě čeho? Co Vás při realizaci překvapilo? Jak je řešeno zabezpečení dat?
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO