Studie zavedení štíhlé výroby se zaměřením na zajištění materiálových prvků

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Tato práce se zabývá studií štíhlé výroby při zaměření na zajištění materiálových prvků ve firmě Siemens Industrial Turbomachinery v Brně, která se zabývá výrobou parních turbín. Na základě teoretických poznatků jsou v této práci zavrhnuta opatření, která by měla zabezpečit plynulost zakázky v oblasti výroby.
This thesis is about lean manufacturing especialy focusing on material elements in Siemens Industrial Turbomachinery in Brno which builds steam turbines. Based on theoretical knowledge there are suggested ways which should secure continuity of order in manufacturing.
Description
Citation
BALOG, M. Studie zavedení štíhlé výroby se zaměřením na zajištění materiálových prvků [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2013.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Daňové poradenství
Comittee
prof. Ing. Marie Jurová, CSc. (předseda) JUDr. Hana Vejvodová (místopředseda) Ing. Lenka Černohorská, Ph.D. (člen) Ing. Jiří Klíma (člen) Ing. Lenka Prášková (člen)
Date of acceptance
2013-06-18
Defence
otázky oponenta: odpovězeno Ing. Prášková: Z jakého důvodu jsou prosperující firmou, když zaměstnanci jsou neinformovaní, dodavatelé neschopní a skladování špatné? - odpovězeno JUDr. Vejvodová: Jak jsou manažeři nakloněni Vašim návrhům? - odpovězeno
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO