VODA + MĚSTO MARINA BRUNENSIS

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury
Abstract
Na parcele je navrženo 9 domů s různými funkcemi. Hlavní funkcí domů je uskladnění lodí. Další přídavné funkce jsou kavárna, posilovna, spa, garáž aut, garáž člunů, administrativa, klubovna a šatny sportovců. Domy jsou tvořeny z lepených vazníků ve tvaru domu se sedlovou střechou. Fasáda je tvořena titanzinkovým povrchem. Skleněná fasáda je jen ve štítech domu. Domy jsou různě orientovany. Stínění je zajištěno pomocí posuvných žaluzii.
The plot is 9 houses designed with different functions. The main function of the home storage vessels. Other additional functions are a café, gym, spa, garage, car, boat garage, offices, locker rooms and club athletes.Houses are made of glued trusses shaped house with a gable roof. The facade is composed of titanium zinc surface. The glass facade is just in front of a house. The houses are oriented differently. Shielding is provided by means of sliding shutters.
Description
Citation
BĚLUNKOVÁ, B. VODA + MĚSTO MARINA BRUNENSIS [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury. 2012.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Architektura
Comittee
Ing. arch. Milan Nytra (předseda) Ing. Petr Suchánek, Ph.D. (člen) Ing. arch. Maria Topolčanská, Ph.D. (člen) Ing. arch. Jaromír Walter (člen) doc. Ing. arch. Maxmilian Wittmann, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2012-05-28
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO