Nová scéna Besedního domu Vyškov - novotvar v historickém prostředí

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury
Abstract
Cílem návrhu je vhodná dostavba k Historické budově, která již není schopna plnit svou funkci v takovém rozsahu jako požaduje město, ale zároveň se jí nesnaží upozadit, nýbrž najít vhodný koncept pro její budoucí využití. Studie se nezajímá pouze o samotný architektonický objekt, ale snaží se nabídnou určitý koncept v prostoru, kterému hrozí v budoucnu řada komplikací určených provozem.
The aim of this project is completion of the construction to the Historical building, which is not able to serve as it is required. That is why is necessary to find a suitable concept for its use in future. Besides the architectural building, study focuses on making a concept in area with series of possible complication determined by operation.
Description
Citation
CIHLÁŘ, J. Nová scéna Besedního domu Vyškov - novotvar v historickém prostředí [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury. 2018.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Architektura
Comittee
doc. Ing. arch. Eva Králová, Ph.D. (předseda) doc. Ing. Miloslav Meixner, CSc. (člen) Ing. arch. Jan Obrtlík, Ph.D. (člen) Ing. arch. Zdeněk Pospíšil (člen) Ing. arch. Martin Šikula (člen) Ing. arch. Miloš Tabarka (člen)
Date of acceptance
2018-05-21
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO