Technologie smykového tlačení

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
Předložená práce vypracovaná v rámci bakalářského studia B-STI Strojní inženýrství je zaměřena na technologii smykového tlačení. Na základě studie a vlastních zkušeností je v práci představena problematika tlačení, technologie využívající procesu tlačení, stroje a nástroje pro smykové tlačení.
Submitted work fully fashioned within the frame of bachelor study B-STI Mechanical engineering, is specialized for shear spinning technology. On the basis of study and own experiences are presented problems spinning, technologies exploited the process of spinning, machines and tools for shear spinning.
Description
Citation
POVALAČ, T. Technologie smykového tlačení [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2011.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Strojní inženýrství
Comittee
doc. Ing. Pavel Rumíšek, CSc. (předseda) doc. Ing. Jindřich Špaček, CSc. (místopředseda) doc. Ing. Milan Dvořák, CSc. (člen) Ing. Bohumil Jedovnický, CSc. (člen) Ing. Eva Peterková, Ph.D. (člen) Ing. Kamil Podaný, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2011-06-21
Defence
Student seznámil komisi s výsledky závěrečné práce. Student odpověděl na otázky oponenta. Otázky zkušební komise: 1. Co je společným jmenovatelem u výrobků uvedených v práci ? 2. Zásadní výhoda NC a CNC aplikací. 3. Vysvětlete termín HNC obrábění. 4. Jaká by se použila technologie pro výrobu součásti ve tvaru "hrnce" z nerezové oceli ? 5. Vysvětlete pojem kalení a vyjmenujte materiály "kalených kladek".
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO