Algoritmizace pro podporu rozhodování

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Bakalárska práca sa zaoberá vývojom v oblasti automatizácie elektronického obchodovania. V práci je demonštrované využitie automatického obchodného systému, ktorý obchoduje na základe technickej analýzy. Tento systém sa zameriava konkrétne na oblasť rozpoznávania vzorov v grafoch. V práci je testovaný na kryptomene Bitcoin, ako aj na menovom páre EUR/USD. Jeho využiteľnosť teda nekončí len pri kryptomenách, môže byť nasadený na ľubovoľný inštrument. Jeho cieľom je zlepšenie obchodníkovej schopnosti reagovať a to prostredníctvom automatizácie niektorých analytických a obchodných úkonov.
The bachelor thesis is focused on area of algoritmic trading. The main focus in this thesis is aimed towards algorytmic solution to technical analysis on cryptocurrencies such as Bitcoin as well as on other instruments, for example currency pair EUR/USD. You will be presented with my method to maximize productivity and make trading efortless. My solution is based on real time runnig software, that is capable of detecting predetermined patterns in price charts. Software has also ability to place automated trading orders based on results of analisys.
Description
Citation
KVAPIL, J. Algoritmizace pro podporu rozhodování [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2020.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
sk
Study field
Manažerská informatika
Comittee
prof. Ing. Petr Dostál, CSc. (předseda) doc. PhDr. Iveta Šimberová, Ph.D. (místopředseda) Ing. Viktor Ondrák, Ph.D. (člen) Ing. Petr Dydowicz, Ph.D. (člen) Mgr. Eva Michalíková, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2020-07-27
Defence
otázka oponent - odpovězeno Ing. Dydowicz - Na jakých kryptoměnách je model testován? odpovězeno
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO