Síť

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta výtvarných umění
Abstract
Bakalářská práce se zabývá výtvarným zpracováním topologie 3D sítě. Objekt vychází z autoportrétního 3D scanu a jeho topologie polygonové sítě. Realizace je provedena v ocelové polygonové síti rozvinutého povrchu těla , takovým způsobem že jednotlivé polygony jsou volně spojeny tak že síť je poddajná stejně jako stažená lidská kůže.
The bachelor thesis deals with the artistic processing of the 3D mesh topology. The object is based on a self-portrait 3D scan and its polygon mesh topology. The realization is made in a steel polygon mesh of the developed body surface, in a way that the individual polygons are loosely connected so that the mesh is flexible as well as human hide.
Description
Citation
PEC, J. Síť [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta výtvarných umění. .
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Výtvarná tvorba
Comittee
doc. MgA. Luděk Rathouský (předseda) MgA. Vasil Artamonov (člen) prof. akad. soch. Michal Gabriel (člen) prof. MgA. Petr Kvíčala (člen) MgA. Ondřej Homola (člen) doc. Mgr. Tomáš Medek (člen) MgA. Břetislav Malý (člen)
Date of acceptance
Defence
Obhajoba byla zahájena představením bakalářské práce autorem; následovaly posudky vedoucího a oponenta. Na dotazy a podněty, které zazněly v posudcích a dále i v diskuzi student odpovídá uspokojivě. Diskuze byla plodná a nesla se v pozitivním duchu.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO