Podnikatelský záměr - zřízení firmy zabezpečující služby

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Podnikatelský plán, samoobslužná prádelna, SLEPT analýza, SWOT analýza, marketingový mix, finanční plán.
Business plan, self-service laundry, SLEPT analysis, SWOT analysis, marketing mix, financial plan.
Description
Citation
KUMSTÁT, P. Podnikatelský záměr - zřízení firmy zabezpečující služby [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2015.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Ekonomika podniku
Comittee
prof. Ing. Marie Jurová, CSc. (předseda) doc. RNDr. Bedřich Půža, CSc. (místopředseda) Ing. Martin Mucha, Ph.D. (člen) Ing. Roman Ptáček, Ph.D. (člen) Mgr. Helena Musilová (člen)
Date of acceptance
2015-06-22
Defence
otázky oponenta JUDr. Navrátil: Ve SWOT analýze uvádíte jako silnou stránku-nižší náklady na mzdu. Uvádíte, že máte 6 konkurentů. Jste přesvědčen o tom, že u konkurenčních firem jsou mzdové náklady vyšší?/odpovězeno doc. Jůža: Proč si myslíte, že u nás není samoobsužná prádelna tak rozšířená jako v zahraničí?/odpovězeno doc. Jůža: Nezdá se Vám vámi stanovená částka příliž drahá za jednorázové vyprání?/odpovězeno prof. Jurová: Jsou tyto služby dostupné i na studenských kolejích?/odpovězeno Ing. Mucha Ph.D.: Jak řeší situaci s pradlem současní studenti?/odpovězeno Mgr. Musilová: Jak funguje vaše práce v reálném prostředí?podnikáte?/odpovězeno Mgr. Musilová: Proč jste si vybral formu s.r.o.?/odpovězeno Mgr. Musilová: Je realné získat takový úvěr na podnikatelský plán?/odpovězeno Mgr. Musilová: Jakou právní formu spolupráce uzavřete s brigádníkem?/odpovězeno Mgr. Musilová: Je v kalkulacích svoz prádla?/odpovězeno Mgr. Musilová: Jaké je měsíční nájemné?/odpovězeno prof. Jurová: Jak je začleněna služba žehlení?/částečně odpovězeno
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO