Embedded zpracování videa pro dohledový systém

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
E
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Obsahem práce je návrh a realizace vestavěného systému pro snímání statické scény a vyhodnocování obrazu pro dohledový systém. Je prováděna na miniaturním počítači Raspberry Pi s procesorem ARM. Jsou zde uvedeny metody různých typů detekcí v obraze a jejich implementace s použitím knihoven OpenCV. Dále se zabývá způsobem přístupu k systému pro jeho ovládání a prohlížení záznamů detekcí.
The thesis includes the design and implementation of embedded system to capture static scenes and image evaluation for the surveillance system. It is performed on a tiny computer Raspberry Pi with ARM processor. Methods are provided for various types of detection in the image and their implementation using OpenCV libraries. It also deals with ways to access the system for the control and viewing records of detections.
Description
Citation
GERYCH, L. Embedded zpracování videa pro dohledový systém [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2017.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Elektronika a sdělovací technika
Comittee
doc. Ing. Tomáš Frýza, Ph.D. (předseda) doc. Ing. Jiří Petržela, Ph.D. (místopředseda) doc. Ing. Jana Kolářová, Ph.D. (člen) doc. RNDr. Jitka Poměnková, Ph.D. (člen) doc. Ing. Jiří Blumenstein, Ph.D. (člen) doc. Ing. Jiří Masopust, CSc. (člen) Ing. Josef Vochyán, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2017-06-20
Defence
Student prezentuje výsledky a postupy řešení své diplomové práce. Následně odpovídá na dotazy vedoucího a oponenta práce a na dotazy členů zkušební komise.
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO