Informační systém letiště

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií
Abstract
Cílem této práce je vytvořit informační systém dle požadavků sportovního letiště v Medlánkách. Tento systém bude sloužit členům aeroklubu jako zdroj informací. Jeho hlavní součástí je rozvrh leteckého provozu určený pilotům ve výcviku. Ten je generován jednou, na začátku letecké sezóny instruktorem a je zpřístupněn pouze členům aeroklubu. Vstup do informačního systému je umožněn pouze registrovaným členům aeroklubu prostřednictvím loginu a hesla. Jendotliví členové mají různá oprávnění, která jim jsou přidělena vedením aeroklubu.
Scope of this thesis is to create information system for public airport in Brno-Medlanky. This system will be used by members of aeroclub as a main stream of information. The core feature of this system is air traffic scheduling for pilot training. This schedule is generated by instructor one time at the beginning of the flight season and can be accessed inside this system only. Access to the system is permitted for the registered members of the aeroclub only. User was verified by user name and password and each member have different level of permissions. This permissions was assigned by the administrators of this information system.
Description
Citation
VELEBOVÁ, J. Informační systém letiště [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta informačních technologií. 2008.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Informační technologie
Comittee
Date of acceptance
2008-06-12
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO