Podnikatelský záměr - rozšíření podnikatelských aktivit

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
B
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská
Abstract
Bakalářská práce se zaměřuje na vytvoření podnikatelského plánu pro podnik MBNS – International, který má v plánu rozšířit své podnikatelské aktivity a vybudovat novou lakovnu. Práce obsahuje teoretickou část, analýzu současného stavu a vypracovaný podnikatelský plán.
This Bachelor Thesis is focused to create a business plan for the company MBNS – International which intends to expand its business activities with a paint spraying room. The thesis includes the theoretical part, an analysis of the current state and the business plan.
Description
Citation
VOTRUBA, J. Podnikatelský záměr - rozšíření podnikatelských aktivit [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská. 2019.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Ekonomika a procesní management
Comittee
prof. Ing. Vojtěch Koráb, Dr., MBA (předseda) Ing. Pavel Holek (místopředseda) doc. PhDr. Iveta Šimberová, Ph.D. (člen) Ing. Vladimír Bartošek, Ph.D. (člen) Ing. Tomáš Heralecký, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2019-06-18
Defence
otázky oponenta - zodpovězeno v plném rozsahu prof. Koráb - Máte zde uvedeny tři konkurenční ceny (tryskání, lakování obyčejnou barvu a lakování kvalitní barvou). Můžete to blíže objasnit? - zodpovězeno v plném rozsahu
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO