Řídicí a datové struktury v programovacích jazycích

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
A
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
Podstatou této práce je uvést základní informace o algoritmizaci a obecné poznatky o řídicích a datových strukturách. Tyto poznatky jsou pak ve vybraných programovacích jazycích konkretizovány, je provedeno jejich srovnání a na základě konkrétních zákonitostí jsou uvedeny příklady využití.
The essence of this work is to give basic information about the algorithm development and general pieces of knowledge of the structures in programming languages. These pieces of knowledge are specified for selected programming languages, to comparison is performed and application examples based on specific patterns for corresponding language are presented.
Description
Citation
JANEČEK, J. Řídicí a datové struktury v programovacích jazycích [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2010.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Strojní inženýrství
Comittee
doc. Ing. Branislav Lacko, CSc. (předseda) prof. RNDr. Ing. Jiří Šťastný, CSc. (místopředseda) Ing. Olga Davidová, Ph.D. (člen) RNDr. Jiří Dvořák, CSc. (člen) Ing. František Vdoleček, CSc. (člen) doc. Ing. Stanislav Věchet, Ph.D. (člen) Ing. Daniel Zuth, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2010-06-16
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO