Návrh a realizace síťového terminálu

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
E
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
Abstract
Tato bakalářská práce se věnuje návrhu a realizaci síťového terminálu. Cílem je sestrojit a realizovat síťový terminál, který bude generovat a vyhodnocovat příkaz ping, na zvolený síťový uzel. Síťový terminál funguje na platformě Banana Pi.
This bachelor thesis is about designing and construction of network terminal. The goal is to construct and implement a network terminal which will generate and evaluate the command ping of the selected network node. Network terminal based on Banana Pi platform.
Description
Citation
BIČÁK, T. Návrh a realizace síťového terminálu [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií. 2017.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Teleinformatika
Comittee
doc. Ing. Vladislav Škorpil, CSc. (předseda) doc. Ing. Jan Jeřábek, Ph.D. (místopředseda) Ing. Zuzana Bečková (člen) Ing. Radim Číž, Ph.D. (člen) doc. Ing. Lukáš Malina, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2017-06-19
Defence
Prezentujte fotografie s informacemi z displeje při činnosti programu. Jaké informace by Vám odpovědi na příkaz ping mohly poskytnout a vyhodnocujete je ve Vašem programu? Lze definovat cíl pro ping i pomocí jména? Jaký je rozdíl mezi nekonečným zasíláním příkazu ping a "ping of death"? Jaký vliv na výkonnostní požadavky na HW jednodeskového počítače má Vaše rozhodnutí naprogramovat tester v prostředí JAVA? Jaké další jednodeskové počítače existují na trhu a jak je to s jejich cenami v porovnání s vybraným řešením?
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO