Odvlhčovací zařízení

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
D
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství
Abstract
Tato bakalářská práce má seznámit čtenáře s teorií vlhkého vzduchu a jeho odvlhčováním při nízkých teplotách. Jsou zde uvedeny základní způsoby jak vzduch odvlhčovat a následně je vybráno zařízení, které je vhodné pro nízkoteplotní podmínky. Jsou zde také popsány problémy týkající se vlhkosti v chlazených prostorech.
This bachelor thesis shall inform readers with the theory of humid air and its dehumidification at low temperatures. Here are the basic ways to dehumidify the air and then is selected a device that is suitable for low temperature conditions. Humidity problems in refrigerated areas are also described here.
Description
Citation
KOŠTUŘÍK, A. Odvlhčovací zařízení [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta strojního inženýrství. 2021.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Stavba strojů a zařízení
Comittee
doc. Ing. Miroslav Škopán, CSc. (předseda) prof. Štefan Čorňák, Dr. (místopředseda) Ing. Zdeněk Heneš (člen) Ing. Martin Kubín, Ph.D. (člen) Ing. Přemysl Pokorný, Ph.D. (člen)
Date of acceptance
2021-06-16
Defence
Student prezentoval svou závěrečnou práci a odpověděl na otázky vedoucího i oponenta. Dále odpovídal na dotazy členů zkušební komise: Teplota pro resorbci zodpovězeno Jaký by měl být správný postup pro ochlazení okna u vozidla? zodpovězeno
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO