Rehabilitace prostoru bývalých Jaselských kasáren v Brně

Loading...
Thumbnail Image
Date
ORCID
Mark
C
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury
Abstract
Cílem návrhu je Kreativní inkubátor, klíčová stavba kreativního centra, která nabízí prostor pro talentované lidi, absolventy a podnikatele působící a začínající v odvětví kreativního průmyslu. Smyslem je udržet si tyto lidi, přivést další a umožnit jim realizovat se a zdokonalovat se na profesionální úrovni. Kreativní inkubátor umožní propojení zástupců různých kreativních profesí, jako např. architektura, design, fotografie, malba, hudba, oděvní návrhářství, reklama atd.)
The proposal is a Creative incubator, a key building of creative center, which offers space for talented people, graduates and entrepreneurs operating in the creative industries. The idea is to keep these people and bring others to enable them to implement and improve on the professional level. Creative incubator allows linking agents various creative professions such as architecture, design, photography, painting, music, clothing design, advertising, etc.)
Description
Citation
KOLÁČEK, K. Rehabilitace prostoru bývalých Jaselských kasáren v Brně [online]. Brno: Vysoké učení technické v Brně. Fakulta architektury. 2012.
Document type
Document version
Date of access to the full text
Language of document
cs
Study field
Architektura
Comittee
Ing.arch. Josef Kiszka (předseda) Ing. arch. Miloš Klement (člen) Ing. arch. David Mikulášek (člen) Ing. arch. Petr Todorov (člen) prof. Ing. Jiří Vaverka, DrSc. (člen)
Date of acceptance
2012-05-28
Defence
Result of defence
práce byla úspěšně obhájena
Document licence
Standardní licenční smlouva - přístup k plnému textu bez omezení
DOI
Collections
Citace PRO